GOVORILNE URE

GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

Razpored velja za urnik – od 2. 9. do 22. 11. 2020
*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
dan ura ura dan ura ura prostor tel.
Beg Lauko Alenka TOR 7 12.30-13.15 SRE 5 10.50-11.35 105 40
Bekš Julijana ČET 3 9.10-9.55 PET 5 10.50-11.35 336 55
Bevec Polonca ČET 3 9.10-9.55 SRE 3 9.10-9.55 213C 13
Boltin Uroš TOR 6 11.40-12.25 TOR 6 11.40-12.25 208 54
Brčkalija Jelka ČET 3 9.10-9.55 PET 4 10.00-10.45 229 35
Butina Lidija PON 5 10.50-11.35 PON 6 11.40-12.25 301 58
Čeh Branko TOR 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 110A 43
Demšar Simona SRE 3 9.10-9.55 PON 2 8.20-9.05 101 56
Dobrun Elizabeta PET 5 10.50-11.35 SRE 3 9.10-9.55 ŠVZ2 59
Dolinar Marjana PET 5 10.50-11.35 PET 4 10.00-10.45 332 34
Egart Sabina PON 6 11.40-12.25 ČET 5 10.50-11.35 306 23
Filipič Ida SRE 4 10.00-10.45 PON 3 9.10-9.55 229 35
Fink Alojzija ČET 5 10.50-11.35 PET 3 9.10-9.55 305 39
Flerin Špelca SRE 7 12.30-13.15 SRE 6 11.40-12.25 306 23
Gašperlin Tanja TOR 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 306 23
Giuliatti Davinić Tanja SRE 7 12.30-13.15 TOR 3 9.10-9.55 336 55
Gorjan Lučka SRE 5 10.50-11.35 PET 4 10.00-10.45 306 23
Gradišar Katarina PET 7 12.30-13.15 PET 7 12.30-13.15 314 32
Grkman Nikica TOR 7 12.30-13.15 PON 5 10.50-11.35 327 21
Hrovat Ahac Tatjana PON 7 12.30-13.15 TOR 6 11.40-12.25 229 35
Jakša Janja ČET 5 10.50-11.35 SRE 6 11.40-12.25 307 42
Jančar Jana Alenka TOR 3 9.10-9.55 SRE 5 10.50-11.35 101 56
Jenko Karolina TOR 6 11.40-12.25 PON 6 11.40-12.25 327 21
Kastelic Katarina TOR 8 13.20-14.05 TOR 8 13.20-14.05 305 39
Klančič Maja TOR 6 11.40-12.25 ČET 4 10.00-10.45 339 16
Kocijančič Snežana TOR 5 10.50-11.35 TOR 5 10.50-11.35 332 34
Kočevar Zdenka SRE 4 10.00-10.45 SRE 3 9.10-9.55 107 41
Kosednar Sabina ČET 5 10.50-11.35 ČET 4 10.00-10.45 105 40
Kotnik Mojca TOR 5 10.50-11.35 ČET 6 11.40-12.25 336 55
Kozina Damijana ČET 6 11.40-12.25 SRE 7 12.30-13.15 101 56
Koželj Andreja ČET 5 10.50-11.35 ČET 5 10.50-11.35 209 61
Krakar Helena PON 4 10.00-10.45 PON 3 9.10-9.55 310 38
Kralj Nevenka PET 7 12.30-13.15 PET 7 12.30-13.15 119 45
Kunstelj Nina TOR 4 10.00-10.45 TOR 3 9.10-9.55 209 61
Lavrič Aleš PON 3 9.10-9.55 ČET 4 10.00-10.45 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija PON 5 10.50-11.35 PON 4 10.00-10.45 336 55
Matić Lucija SRE 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 317A 19
Mauko Dimovski Jasmina PET 5 10.50-11.35 SRE 4 10.00-10.45 ŠVZ2 60
Medija Nevenka SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 107 41
Mejač Petek Lucija TOR 5 10.50-11.35 SRE 4 10.00-10.45 305 39
Mlakar Urška SRE 4 10.00-10.45 PET 5 10.50-11.35 209 61
Mozetič Tatjana TOR 4 10.00-10.45 PON 5 10.50-11.35 333 53
Mravlje Urška po dogovoru na  urska.mravlje@szslj.si
Mursa Mojca ČET 3 9.10-9.55 PON 4 10.00-10.45 201 36
Orešnik Vera SRE 4 10.00-10.45 SRE 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša SRE 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 110A 43
Pavlin Klavdija TOR 6 11.40-12.25 TOR 5 10.50-11.35 327 21
Peršič Katja TOR 5 10.50-11.35 PET 5 10.50-11.35 301 58
Pikovnik Elizabeta TOR 3 9.10-9.55 TOR 4 10.00-10.45 332 34
Pivk Zajec Vlasta SRE 5 10.50-11.35 ČET 4 10.00-10.45 327 21
Poplas Petelin Helena TOR 4 10.00-10.45 PON 3 9.10-9.55 328 37
Potočnik Mateja PON 4 10.00-10.45 PET 2 8.20-9.05 201 36
Radošević Tamara PON 6 11.40-12.25 TOR 4 10.00-10.45 338 49
Raspotnik Patricija Valentina SRE 4 10.00-10.45 SRE 5 10.50-11.35 328 37
Seražin Nadja ČET 7 12.30-13.15 PET 4 10.00-10.45 301 58
Soršak Aleksandra SRE 7 12.30-13.15 ČET 6 11.40-12.25 319 26
Spindler Nataša ČET 4 10.00-10.45 TOR 4 10.00-10.45 305 39
Šifrar Jurij PON 4 10.00-10.45 PET 4 10.00-10.45 ŠVZ1 59
Škrabec Martina SRE 4 10.00-10.45 ČET 3 9.10-9.55 328 37
Štuhec Tanja SRE 3 9.10-9.55 SRE 2 8.20-9.05 107 41
Šušnica Ilc Vesna PON 3 9.10-9.55 TOR 6 11.40-12.25 105 40
Tarman Šmit Ida TOR 3 9.10-9.55 ČET 6 11.40-12.25 310 38
Tekavec Tamara SRE 3 9.10-9.55 PET 3 9.10-9.55 201 36
Treven Majda SRE 4 10.00-10.45 SRE 3 9.10-9.55 310 38
Urh Barbara PON 4 10.00-10.45 ČET 3 9.10-9.55 105 40
Vidmar Katja PON 4 10.00-10.45 PON 6 11.40-12.25 301 58
Vodišek Romana SRE 8 13.20-14.05 SRE 6 11.40-12.25 310 38
Vogrinc Matej TOR 5 10.50-11.35 ČET 5 10.50-11.35 ŠVZ1 59
Zabukovec Mojca TOR 5 10.50-11.35 PET 3 9.10-9.55 229 35
Zalaznik Irena PON 3 9.10-9.55 PET 6 11.40-12.25 201 36
Žnidaršič Darja ČET 5 10.50-11.35 PET 3 9.10-9.55 328 37

 

(Skupno 5.240 obiskov, današnjih obiskov 5)