ŠOLSKA MALICA
ARNES UČILNICE
UČNA GRADIVA eZNE
ePoročilo o ZN pacienta
KNJIŽNICA
printlogo-nursing-now-slovenia 2019-spirit munera  

KOLEDAR DOGODKOV V ŠOL. LETU 2019/20

 

Junij 2020

DATUM DEJAVNOST
5. − petek Planinski izlet (Soteska Pekel) ob 13. uri (Lenart Gregorič)
10. − sreda Dijaška skupnost ob 10. uri (S. Kosednar, L. Gregorič)
16. – torek Svet staršev ob 17. uri v šolski jedilnici
18. −  četrtek Svet šole ob 17. uri
23. – torek Zaključna ocenjevalna konferenca za 1., 2. in 3. letnike ob 10. uri
24. − sreda Proslava pred dnevom državnosti (po zvočniku) in delitev spričeval
29. − ponedeljek Priprave na spomladanski rok izpitov
30. − torek Zaključna pedagoška konferenca na Rakitni

Marec 2020

DATUM DEJAVNOST
2. – ponedeljek

5. urnik od 2. 3. 2020 do 19. 6. 2020

PUD: 3. B, 3. E, 4. A od 2. 3. 2020 do 27.3.2020

4. −  sreda

PRA: 3. A, 3. C, 3. D od 3. 3. 2020 do 22. 5. 2020

Mednarodna konferenca v okviru Erasmus +, KA 2 Innovation in dressing techniques Projetno delo in povezovanje za poučevanje oskrbe kroničnih ran od 10.00 do 20.00 (L. Matič, T. H. Ahac, M. Kotnik, M. Škrabec, T. Koritnik)

Dogodek ob mednarodnem letu medicinskih sester in babic v UKC Ljubljana ob 12. uri (S. Kastelic, T. Koritnik, N. Kralj, S. Egart, P. Raspotnik, M. Bračko + sodelujoči dijaki na kulturni prireditvi)

Podelitev maturitetnih spričeval po zimskem roku ob 14.15 v 202 (V. Orešnik)

Sestanek za udeležence strokovne ekskurzije v Barcelono ob 16.30 v jedilnici za dijake, starše in spremljevalce (A. Lavrič, P. Bevec)

6. – petek

Strokovno srečanje DMSBTZ Ljubljana z naslovom Pozor, milenijci so med nami! (M. Klančič, S. Kastelic, P. Bevec, B. Čeh, I. Tarman Šmit)

Strokovna ekskurzija v London za članice strokovnega aktiva ZN

10. − torek Gledališka predstava VIHAR V GLAVI (3. a, c, d, f, g in 4. e, g)
19. − četrtek

Dogodek ob predstavitvi promocijskega filma in zahvala sodelujočim ob 16.30 v P 14 (S. Kastelic, S. Soršak)

Šola zdravja danes za jutri od 17.00 do 18.00 (M. Dolinar, M. Kotnik, M. Bračko)

Skupne govorilne ure od 18.00 do 19.30 (glej razpored − P. Bevec)

TEKMOVANJE KENGURU (T. Tekavec)

Posvet o poklicni maturi (V. Orešnik, S. Kastelic)

26. − četrtek Gledališka predstava Razbiti vrč za 1. in 2. letnike (razen 1. b) v Drami

Februar 2020

DATUM DEJAVNOST
3. – ponedeljek

4. urnik od 3. 2. 2020 do 28. 2. 2020

ZAČETEK POKLICNE MATURE − ZIMSKI IZPITNI ROK

5. −  sreda 2. seja Sveta staršev ob 17. uri
6. – četrtek 2. seja Sveta šole ob 17. uri
7. − petek Proslava pred slovenskim kulturnim praznikom ob 12. uri
11. − torek Predstavitev programa MEPI dijakom od 10.00 do 12.25 v jedilnici (L. Gregorič)
12. −  sreda

Predstavitev programa MEPI dijakom od 10.00 do 12.25 v jedilnici (L. Gregorič)

5. pedagoška konferenca (priprava na informativni dan) od 14.00 do 15.00

14. −  petek INFORMATIVNI DAN
15. – sobota INFORMATIVNI DAN
17. – ponedeljek Zimske počitnice
18. – torek Zimske počitnice
19. – sreda Zimske počitnice
20. −  četrtek Zimske počitnice
21. −  petek Zimske počitnice
26. − sreda 6. pedagoška konferenca (izobraževanje: mag. Miran Možina: Kako poskrbeti zase?) od 14.00 do 15.30
27. − četrtek 3. seja Sveta šole ob 17. uri
28. − petek Generalka za muzikal o Angeli Boškin
29. − sobota Generalka za muzikal o Angeli Boškin

Januar 2020

DATUM DEJAVNOST
6. – ponedeljek 3. urnik od 6. 1. 2020 do 31. 1. 2020, PUD: 3. K od 6. 1. 2020 do 5. 5. 2020; PUD: 4. E in 4. G od 6. 1. 2020 do 31. 1. 2020
14. – torek Zaključene ocene do 15. ure
15. −  sreda

Ocenjevalna konferenca DIJAŠKE SKUPNOSTI ob 12. uri v P 14

1. OCENJEVALNA KONFERENCA ob 14.15 v P 14

2. roditeljski sestanki

16. – četrtek 2. roditeljski sestanki
17. − petek 2. roditeljski sestanki
22. −  sreda Izobraževanje za zaposlene od 14.00 do 15.30 (mag. Miran Možina: Kako delati z današnjimi mladostniki in poskrbeti zase in Marjeta Keršič Svetel: Pomen kulturno kompetentne zdravstvene oskrbe)
22. −  sreda Sestanek organizacijskega odbora za pripravo 25. državnega tekmovanja srednjih zdravstvenih šol za priznanje Angele Boškin
23. – četrtek Delavnica o komunikaciji za SVET STARŠEV ob 17. uri (vodi mag. Ksenija Lovrec)
27. – ponedeljek Delovno srečanje ravnateljev na Bledu (S. Kastelic)
28. – torek Delovno srečanje ravnateljev na Bledu (S. Kastelic)
28. – torek Zimski športni dan za 1. in 3. letnike
29. −  sreda Zimski športni dan za 2. in 4. letnike
29. −  sreda Gledališka predstava Vihar v glavi (glej razpored)
31. − petek Gledališka predstava Vihar v glavi (glej razpored)

December 2019

DATUM DEJAVNOST
11. – sreda 2. sestanek strokovnega kolegija ob 10. uri
16. – ponedeljek Prednovoletno srečanje za zaposlene in upokojene zaposlene
18. −  sreda

Prednovoletno srečanje za Dijaško skupnost (S. Kosednar, L. Gregorič)

Plesna pravljica za otroke iz RK ob 13. uri v FITNESU (J. Bekš, R. Vodišek)

19. – četrtek Prednovoletno srečanje za sodelavce v zunanjih ustanovah (mentorje dijakom na PUD-u) ob 18. 00 v SNG Drama ogled predstave Razbiti vrč – T. Koritnik
24. − torek Proslava pred dnevom samostojnosti in enotnosti ob 10. uri – K. Peršič, M. Bračko in J. Mauko Dimovski

November 2019

DATUM DEJAVNOST
4. – ponedeljek

Postavitev razstave UZN − Koža na Onkološkem institutu

Skupnost zdravstva ob 13.00 v 329 (S. Kastelic, S. Soršak, N. Kralj)

6. – sreda PEDAGOŠKA KONFERENCA OB 14.15
8. −  petek

Obisk Vojaške zdravstvene enote Ljubljana (4. a, 4. b)

Aktiv ravnateljev srednih šol ljubljanske regije (S. Kastelic)

11. – ponedeljek Začetek tečaja CPP (P. Bevec)
14. − četrtek

Predavanje za starše ob 16.00 (dr. Nina Ana Jäger: Odgovornost dijaka)

1. skupne govorilne ure za starše od 18.00 do 19.30

15. – petek Obisk Vojaške zdravstvene enote Ljubljana (4. c, 4. d)
18. − ponedeljek Strokovno srečanje ravnateljev SŠ v Portorožu (S. Kastelic)
19. − torek

Strokovno srečanje ravnateljev SŠ v Portorožu (S. Kastelic)

Računalniške delavnice za starejše v sklopu projekta Simbioza šola (U. Mlakar, N. Osojnik)

22. – petek Obisk Vojaške zdravstvene enote Ljubljana (4. e, 4. f)
25.  – ponedeljek

PUD: 3. f in 3. g od 25. 11. 2019 do 20. 12. 2019

2. urnik: 25. 11. 2019 do 24. 12. 2019

26. − torek Računalniške delavnice za starejše v sklopu projekta Simbioza šola (U. Mlakar, N. Osojnik)
27. − sreda

PEDAGOŠKA KONFERENCA  ob 15.00 (Miha KRAMLI, Alexa B. DEUTZ, Katarina G. Seifert)

DOBRODELNI BAZAR ob 16.30 (M. Bračko, J. Brčkalija in razredniki)

DOBRODELNI KONCERT ob 17.00 (M. Bračko, J. Brčkalija)

29. –  petek Obisk Vojaške zdravstvene enote Ljubljana (4. g)

Oktober 2019

DATUM DEJAVNOST
1. – torek PUD: 4. C, 4.D od 1. 10. do 25. 10
2. – sreda

PEDAGOŠKA KONFERENCA OB 14.15

SVET STARŠEV OB 17. URI

3. −  četrtek 1. SEJA SVETA ŠOLE
7. – ponedeljek 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike (DEBELI RTIČ)
8. – torek

1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike

1. športni dan za 4. letnike

9. – sreda 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike
10. – četrtek

1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike

GIBANJE ZA JAVNI GOVOR / KAM SE VRTI TA SVET + stojnice  (K. Peršič, I. Tarman, M. Zabukovec)

11.  – petek 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike
14. – ponedeljek 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 2. letnike  (DOLENJSKE TOPLICE)
15.  – torek

1. športni dan in strokovna ekskurzija za 2. letnike

1. športni dan za 1. letnike

16. − sreda

1. športni dan in strokovna ekskurzija za 2. letnike

SREČANJE S STARŠI IN DIJAKI DSP ob 17. uri

17. –  četrtek 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 2. letnike
18. – petek 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 2. letnike
23. – sreda

Z ZNANJEM DO ZDRAVJA

Gledališka predstava ŽIVLJENJE JE VREDNOTA za dijake 1. letnikov (K. Vidmar)

Ogled RCERO za 2. a, 2. b, 2. c in 2. d (M. Zabukovec)

SEJEM NARAVA ZDRAVJE (A. Soršak)

28. – ponedeljek

Začetek jesenskih počitnic

Obisk dijakov iz Medicinske škole Bihać (A. Soršak, T. Koritnik)

September 2019

DATUM DEJAVNOST
2. – ponedeljek Začetek pouka
3. – torek

PRA: 4. a, 4. e, 4. g, 3. k od 3. 9. 2019 do 24. 12. 2019

PUD: 4. b, 4. f od 3. 9. 2019 do 30. 9. 2019

1. urnik: 3. 9. 2019 do 22. 11. 2019

4. −  sreda

PRA: 3. f, 3. g, 2. k od 4. 9. 2019 do 22. 11. 2019

Sestanek s svetovalno službo in organizatoricama PRA in PUD (priprava na roditeljski sestanek)

23. – ponedeljek

1. roditeljski sestanki (glej razpored – P. Bevec)

1. sestanek strokovnega kolegija

24. – torek 1. roditeljski sestanki  (glej razpored – P. Bevec)
25. – sreda

1. roditeljski sestanki  (glej razpored – P. Bevec)

1. pedagoška konferenca: izobraževanje za vse zaposlene (Carmen L. Oven: Veščine javnega nastopanja, dr. Nina Ana Jäger: Komunikacija v konfliktnih situacijah, L. Mejač Petek, L. Butina: Veščine pisne poslovne komunikacije)

26. – četrtek 1. roditeljski sestanki  (glej razpored – P. Bevec)
27.  – petek DAN ŠOLE (strokovna ekskurzija za zaposlene)
28. – sobota Plesno-glasbeni tabor (K. Vidmar, M. Bračko)

 

(Skupno 5,657 obiskov, današnjih obiskov 1)