GOVORILNE URE ZA DIJAKE IN STARŠE

Razpored velja za urnik – od 26. 11. do 23. 12. 2021
*Opomba: govorilne ure potekajo samo v času pouka in se z novim urnikom lahko spremenijo.
 

 

Učitelj STARŠI DIJAKI Kabinet
  dan ura ura dan ura ura prost. tel.
Beg Lauko Alenka Sreda 5 10.50-11.35 Četrtek 7 12.30-13.15 105 40
Bekš Julijana Četrtek 6 11.40-12.25 Torek 3 9.10-9.55 336 55
Bevec Polonca Torek 3 9.10-9.55 Torek 4 10.00-10.45 213C 13
Boltin Uroš Ponedeljek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 4 10.00-10.45 208 54
Božič Janežič Helena Ponedeljek 3 9.10-9.55 Ponedeljek 3 9.10-9.55 110 43
Brčkalija Jelka Sreda 6 11.40-12.25 Sreda 3 9.10-9.55 229 35
Bučar Medeja Sreda 3 9.10-9.55 Sreda 4 10.00-10.45 306 23
Butina Lidija Torek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 3 9.10-9.55 301 58
Caltran Monica Torek 5 10.50-11.35 Torek 5 10.50-11.35 101 56
Cvetežar Kevin 0 0 0 0 0 0 208 54
Čeh Branko Torek 8 13.20-14.05 Petek 3 9.10-9.55 110 43
Ćosić Hana Ponedeljek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 4 10.00-10.45 105 40
Demšar Simona Ponedeljek 4 10.00-10.45 Sreda 6 11.40-12.25 101 56
Dobrun Elizabeta Četrtek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 7 12.30-13.15 ŠVZ2 60
Dolinar Marjana Ponedeljek 4 10.00-10.45 Sreda 5 10.50-11.35 332 34
Egart Sabina Petek 4 10.00-10.45 Četrtek 6 11.40-12.25 229 35
Flerin Špelca Petek 4 10.00-10.45 Sreda 3 9.10-9.55 306 23
Gašperlin Tanja Sreda 5 10.50-11.35 Sreda 3 9.10-9.55 306 23
Giuliatti Davinić Tanja Petek 4 10.00-10.45 Četrtek 3 9.10-9.55 336 55
Gradišar Katarina Četrtek 8 13.20-14.05 Četrtek 8 13.20-14.05 314 32
Grkman Nikica Torek 7 12.30-13.15 Sreda 6 11.40-12.25 327 21
Habajec Tina Ponedeljek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 4 10.00-10.45 306 23
Hrovat Ahac Tatjana Četrtek 3 9.10-9.55 Torek 4 10.00-10.45 229 35
Istenič Jasmina Sreda 5 10.50-11.35 Ponedeljek 5 10.50-11.35 209 61
Jakša Janja Torek 6 11.40-12.25 Torek 3 9.10-9.55 307 42
Jančar Jana Alenka Sreda 4 10.00-10.45 Torek 2 8.20-9.05 101 56
Kastelic Katarina Petek 5 10.50-11.35 Petek 5 10.50-11.35 305 39
Klančič Maja Torek 6 11.40-12.25 Sreda 6 11.40-12.25 339 16
Kocijančič Snežana Torek 6 11.40-12.25 Torek 6 11.40-12.25 332 34
Kočevar Zdenka Četrtek 5 10.50-11.35 Sreda 6 11.40-12.25 107 41
Kokošar Matic 0 0 0 0 0 0 107 41
Kotnik Mojca Četrtek 3 9.10-9.55 Četrtek 5 10.50-11.35 336 55
Kozina Damijana Sreda 4 10.00-10.45 Sreda 7 12.30-13.15 101 56
Koželj Andreja Četrtek 7 12.30-13.15 Četrtek 7 12.30-13.15 209 61
Krakar Helena Sreda 6 11.40-12.25 Ponedeljek 3 9.10-9.55 310 38
Kralj Nevenka Sreda 8 13.20-14.05 Sreda 8 13.20-14.05 117 45
Kunstelj Nina Sreda 6 11.40-12.25 Petek 2 8.20-9.05 209 61
Lavrič Aleš Ponedeljek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 5 10.50-11.35 ŠVZ1 60
Lovrec Ksenija Četrtek 4 10.00-10.45 Četrtek 5 10.50-11.35 336 55
Mauko Dimovski Jasmina Torek 4 10.00-10.45 Torek 5 10.50-11.35 ŠVZ2 60
Medija Nevenka Četrtek 8 13.20-14.05 Sreda 3 9.10-9.55 107 41
Mejač Petek Lucija Četrtek 5 10.50-11.35 Sreda 2 8.20-9.05 305 39
Mlakar Urška Četrtek 4 10.00-10.45 Torek 4 10.00-10.45 209 61
Mozetič Tatjana Sreda 4 10.00-10.45 Petek 3 9.10-9.55 333 53
Mursa Mojca Petek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 5 10.50-11.35 201 36
Orešnik Vera Sreda 4 10.00-10.45 Sreda 4 10.00-10.45 211 14
Osojnik Nataša Ponedeljek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 5 10.50-11.35 110 43
Peršič Katja Torek 4 10.00-10.45 Ponedeljek 4 10.00-10.45 301 58
Pevec Tjaša Ponedeljek 3 9.10-9.55 Torek 3 9.10-9.55 201 36
Pikovnik Elizabeta Četrtek 5 10.50-11.35 Četrtek 6 11.40-12.25 337 28
Pivk Zajec Vlasta Petek 4 10.00-10.45 Četrtek 6 11.40-12.25 327 21
Poplas Helena Torek 5 10.50-11.35 Torek 6 11.40-12.25 328 37
Potočnik Mateja Torek 8 13.20-14.05 Četrtek 4 10.00-10.45 201 36
Puc Mateja Torek 6 11.40-12.25 Torek 6 11.40-12.25 327 21
Radošević Tamara Četrtek 8 13.20-14.05 Sreda 6 11.40-12.25 338 49
Raspotnik Patricija Valentina Sreda 5 10.50-11.35 Sreda 4 10.00-10.45 328 37
Rebolj Neva Četrtek 4 10.00-10.45 Sreda 4 10.00-10.45 327 21
Seražin Nadja Sreda 5 10.50-11.35 Sreda 6 11.40-12.25 301 58
Soršak Aleksandra Ponedeljek 7 12.30-13.15 Četrtek 4 10.00-10.45 319 26
Spindler Nataša Četrtek 8 13.20-14.05 Ponedeljek 2 8.20-9.05 305 39
Strajnar Lea Torek 4 10.00-10.45 Torek 5 10.50-11.35 305 39
Šifrar Jurij Petek 4 10.00-10.45 Torek 5 10.50-11.35 ŠVZ1 59
Škrabec Martina Sreda 6 11.40-12.25 Torek 4 10.00-10.45 328 37
Španovič Dragana Petek 4 10.00-10.45 Četrtek 6 11.40-12.25 328 37
Štuhec Tanja Sreda 5 10.50-11.35 Četrtek 2 8.20-9.05 107 41
Šušnica Ilc Vesna Torek 7 12.30-13.15 Sreda 2 8.20-9.05 105 40
Tarman Šmit Ida Torek 6 11.40-12.25 Torek 4 10.00-10.45 310 38
Tekavec Tamara Petek 3 9.10-9.55 Petek 2 8.20-9.05 201 36
Treven Majda Sreda 4 10.00-10.45 Sreda 5 10.50-11.35 310 38
Urh Barbara Ponedeljek 6 11.40-12.25 Ponedeljek 3 9.10-9.55 105 40
Vidmar Katja Četrtek 7 12.30-13.15 Torek 5 10.50-11.35 301 58
Vodišek Romana Petek 5 10.50-11.35 Četrtek 7 12.30-13.15 328 37
Vogrinc Matej Sreda 3 9.10-9.55 Sreda 4 10.00-10.45 ŠVZ1 60
Zabukovec Mojca Ponedeljek 6 11.40-12.25 Sreda 4 10.00-10.45 229 35
Žnidaršič Darja Sreda 4 10.00-10.45 Sreda 5 10.50-11.35 328 37

 

(Skupno 7.127 obiskov, današnjih obiskov 1)
Dostopnost