Koledar dogodkov

 

KOLEDAR DOGODKOV V ŠOL. LETU 2020/21

Maj 2021

DATUM DEJAVNOST
6. – četrtek Delavnica: Žalovanje otrok in mladostnikov in kako ravnati ob izgubi, Slovensko društvo Hospic
11. − torek Športni dan po razporedu
12. – sreda

Športni dan po razporedu

Premiera muzikala o Angeli Boškin ob 14.00 v šolski telovadnici

13. − četrtek

Športni dan po razporedu

Predavanje za starše: K. Gradišar Seifert, Maja Klančič: Jaz, starš mladostnika

14. − petek Delavnice DOV na OŠ Ledina
20. – četrtek Zaključna konferenca za zaključne letnike ob 7.30
21. – petek Delitev spričeval za zaključne letnike
24. – ponedeljek PUD: 3. D, 3. E, 3. F in začetek priprav na poklicno maturo in zaključni izpit
29. – sobota Začetek poklicne mature – spomladanski izpitni rok

Marec 2021

DATUM DEJAVNOST
1. – ponedeljek PUD: 3. B, 3. C, 4. D
4. − četrtek Dr. Tatjana Lejko Zupanc: Kaj moramo vedeti o cepljenju proti covid-19? (on-line predavanje)
30. – torek Delavnica: Žalovanje otrok in mladostnikov in kako ravnati ob izgubi, Slovensko društvo Hospic
31. −  sreda Predmaturitetni preizkus

Februar 2021

DATUM DEJAVNOST
1. – ponedeljek Začetek poklicne mature
4. − četrtek Predavanje za starše, dijake in zaposlene – dr. Anica Mikuš KOS: Mladi v epidemiji
5. – petek Proslava ob kulturnem prazniku
10. − sreda

Pedagoška konferenca ob 14. uri

Svet staršev  ob 17. uri

12. – petek

INFORMATIVNI DAN

Športni dan za 1., 2. in 3. letnike in izobraževanje za zaposlene

15. – ponedeljek Stand up komedija ob 17. uri v izvedbi Matica Kokošarja, učitelja geografije
18. – četrtek Svet šole ob 17. uri
22. – ponedeljek ZIMSKE POČITNICE

Januar 2021

DATUM DEJAVNOST
4. – ponedeljek PUD: 4.a, 4. c
7. − četrtek Delovno srečanje za pripravo predmetnika PTI
13. – sreda

Pedagoška konferenca ob 14. uri

Sestanek Skupnosti srednjih zdravstvenih šol

18. −  ponedeljek Roditeljski sestanki po razporedu razrednikov
19. – torek

Roditeljski sestanki po razporedu razrednikov

Delavnica o sanjah ob 16.30 za zaposlene

20. – sreda

Roditeljski sestanki po razporedu razrednikov

Delovno srečanje skupine za promocijo zdravja na delovnem mestu

21. – četrtek Roditeljski sestanki po razporedu razrednikov
22. – petek

Roditeljski sestanki po razporedu razrednikov

INFORMATIVA

23. – sobota INFORMATIVA
25. – ponedeljek Svet zavoda ob 17. uri
27. – četrtek Delavnica o uporabi aplikacij za ocenjevanje ob 14. uri (dr. Marko Radovan)

Oktober 2020

DATUM DEJAVNOST
1. − četrtek Športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike
2. – petek Športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike
5. −  ponedeljek PUD: 4. E, 4. B od 5. 10. 2020 do 6. 11. 2020
7. − sreda Literarno srečanje z Bronjo Žakejl ob 13. uri   (L. Butina, N. Spindler, K. Vidmar)
8. – četrtek Študijska skupina ZN v organizaciji CPI ob 14. uri (A. Soršak, N. Kralj, S. Egart)
13. – torek Predavanje o odgovornosti (dr. Nina Ana Jager) za 1. a, 1. b, 1. d in 1. e (glej razpored)
16. – petek Šolsko tekmovanje iz sladkorne bolezni (M. Dolinar, L. Gorjan)
21. – sreda

2. pedagoška konferenca ob 14. uri

Sestanek z dijaki in starši DSP ob 17. uri

22. – četrtek Naravoslovna ekskurzija v okolico Grosuplja (I. Tarman Šmit)
28. – ponedeljek Začetek jesenskih počitnic

September 2020

DATUM DEJAVNOST
1. − torek Začetek pouka
2. – sreda 1. urnik od 2. 9. 2020 do 20. 11. 2020, PRA: 3. K, 4. A, 4. C
7. −  ponedeljek PUD: 4. F, 4. G od 7. 9. 2020 do 2. 10. 2020
8. − torek Začetek projekta Spirit (P. V. Raspotnik)
14. − ponedeljek Roditeljski sestanki po razporedu od 14. 9. do 24. 9. 2020 (P. Bevec)
23. − sreda 1. PEDAGOŠKA KONFERENCA
28. – ponedeljek 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike na Debelem rtiču
29. − torek

1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike na Debelem rtiču

1. seja SVETA STARŠEV

30. − sreda 1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike na Debelem rtiču
1. 10. − četrtek

1. športni dan in strokovna ekskurzija za 3. letnike na Debelem rtiču

1. seja SVETA ŠOLE

 

 

(Skupno 8.710 obiskov, današnjih obiskov 5)
Dostopnost